Download Kvisoft FlipBook Maker Pro

Kvisoft Flipbook Maker Pro نرم افزاری حرفه ای و کاربردی برای تبدیل فایل های PDF به کتاب های دیجیتال با قابلیت ورق زدن می باشد. این نرم افزار به شما امکان قرار دادن ویدئو، عکس، صدا، ابر لینک و بسیاری عناصر چند رسانه ای دیگر در صفحات کتاب را می دهد. بدین ترتیب می توانید از طریق هر کامپیوتر یا دستگاه های موبایلی مانند iPhone یا iPad ، کتاب های دیجیتالی که تهیه کرده را به کاربران خود نمایش دهید.
امکانات نرم افزار Kvisoft FlipBook Maker Pro v3.6.5 :
- کارکرد ساده با استفاده از وجود دکمه های مهم در رابط کاربری اصلی نرم افزار شامل دکمه های اضافه کردن فایل، ویرایش صفحه، طراحی و انتشار.
- در کنار وارد کردن فایل های PDF شما می توانید فیلم های فلش در فرمت های .flv, f4v, mp4 ,.swf و انواع عکس در فرمت های .jpg, .png, .bmp, .jpeg, gif را به کتاب خود اضافه کنید.
- اضافه کردن فایل های چند رسانه ای مانند متن، ابر لینک، ویدئو، فیلم های فلش، عکس، کلیپ آرت و صدا به صفحات کتاب کار بسیار ساده ای خواهد بود.
- پشتیبانی از دستگاه های قابل حمل مختلف مانند iPhone، iPad، iPod و دستگاه های اندروید.
- ساخت جدول محتویات بنا به دلخواه شما در صورتی که فایل PDF شما دارای بوکمارک نباشد.
- امکان ویرایش بوکمارک های فایل PDF اصلی و تهیه ساختار دلخواه.
- وجود قالب های از پیش آماده شده برای کتاب.

- با وارد کردن اطلاعات اکانت Google Analytics خود در کتاب می توانید ترافیک بازدید و تعداد افراد آنلاینی که در حال مشاهده آن هستند را به صورت زنده در آن سایت مشاهده کنید.
- کتاب های ساخته شده از فایل های PDF توسط Flipbook Maker Pro دارای یکپارچگی کاملی با سایت های شبکه های اجتماعی هستند.
- گزینه های انتشار منعطف شامل انتشار در فرمت HTML برای وبسایت ها، انتشار برای مشاهده روی دستگاه های موبایل، ذخیره در فرمت فایل APP برای اجرا در MAC.

Download Kvisoft FlipBook Maker Pro
منبع: p30world